Svet-Stranek.cz
Osobní stránka na adrese: cotondetulear.svet-stranek.cz
Coton de Tuléar CHS z Poříčského Statku

Štěňátka - vrh B:Osobní stránka na adrese: cotondetulear.svet-stranek.cz

Štěňátka - vrh B

Datum narození: 8. 3. 2013
otec: Jaborano Přátelé Jetynky
matka: Jessi Tichý Don
Dne 8. 3. 2013, opět v pátek, se naší Jessi Tichý Don Jessi Tichý Don narodila čtyři krásná štěňátka.

Otcem našich štěňátek je opět pejsek ICH. CH. Jaborano Přátelé Jetynky - Získané tituly (Awards): Český junioršampion; Český šampion; Český grandšampion; Klubový junioršampion ČR; Klubový šampion ČR; Klubový vítěz mladých ČR (2007); Klubový vítěz ČR (2011,2012); 3. BIG MVP (2008), 2 x 3. BIG MVP (2011), 4. BIG MVP (2012). Jaborano Přátelé Jetynky

štěňátka vrh B

Porod proběhl bez komplikací, Jessinka se o štěňátka vzorně stará a ta se mají čile k světu a přibírají na váze. Naše štěňátka budou pravidelně odčervována, očkovaná, čipovaná a řádně vymazlená. Budou mít petpassport a výbavičku do začátku. Kupní smlouva je samozřejmostí.
Pejsek Benito Fenka Blondie
Fenka Bennita-Mia Fenka Bonita-Mia
Jako první odchází do velké rodiny a k dalším zvířecím kamarádům pejsek Benito, který od svých páníčků dostává jméno Tomík.
Druhá odchází fenečka Blondie, bude to narozeninový dárek a panička už se na ni moc těší. Blondie určitě bude dělat svojí paničce dobrou společnici.
Pro další, třetí fenečku Bennitku si přijeli páníčci z Trutnova. Je to jejich úplně první zkušenost s pejskem, přejeme jim hodně radostných společně strávených chvil.
Jako poslední na svoji paničku čeká Bonita-Mia, která si ji vyzvedne hned po návratu z šicí dovolené. Pro Bonitku má panička nové jméno Bellet a odjíždí do Týna nad Vltavou.
Přejeme všem našim drobečkům šťastný a spokojený život u svých nových páníčků. :-)


8. 9. 2013 bylo štěňátkům půl roku - foto od páníčků
Benito - Tomík Benito - Tomík se svým větším kamarádem
Bennita-Mia Bennitka
Blondie Blondie
Bonita-Mia - Bellet Bonita-Mia - Bellet
návštěvníků stránky
celkem38 144
tento týden72
dnes22