Svet-Stranek.cz
Osobní stránka na adrese: cotondetulear.svet-stranek.cz
Coton de Tuléar CHS z Poříčského Statku

O nás:Osobní stránka na adrese: cotondetulear.svet-stranek.cz

O nás

Vítejte na stránkách chovatelské stanice plemene coton de Tuléar. Můžete se zde dočíst o životě našich tří feneček cotonků a našich odchovů.
Když nás na jaře roku 2008 opustila po čtrnácti letech naše milovaná fenka jorkšírského teriéra Peggy, zbylo po ní prázdné místo. Přestože nám po Peggynce zůstala fenečka Daisy, rozhodli jsme se pořídit jí i nám novou kamarádku.
Po nějaké době hledání jsme objevili nám dosud neznámé plemeno Coton de Tuléar. Při hledání informací o tomto plemeni jsme našli chovatelskou stanici cotonků Tichý Don v Humpolci, nedaleko naší chalupy. Vypravili jsme se tedy o jednom víkendu za bližším poznáním těchto chlupáčů. Jaké bylo naše překvapení, když jsme zjistili, že zde zrovna čeká poslední fenečka z vrhu "J" na své nové páníčky.
Během naší návštěvy usnula malá bílá kulička Jessinka budoucímu páníčkovi na nohou a bylo jasno. O dalším víkendu putovala malá bavlnka do svého nového domova.
Jorkšírka Daisy nejprve nebyla z malé rošťandy moc nadšená a snažila se ji usměrnit, ale za pár dní se velmi ráda tulila k malé, bílé, chlupaté a hřející kuličce. Časem se z nich staly velké kamarádky a Jessinka po roce těžce nesla její odchod. Kamarádky Deisy a JessiR
Na jaře 2009 byla Jessinka uchovněna na klubové výstavě ve Spáleném Poříčí a z prvního vrhu jsme se nedokázali rozloučit s miláčkem Anitkou která nám spolu s Jessinkou dělá radostnou společnost. Jessi a Anita
návštěvníků stránky
celkem34 277
tento týden2
dnes2