Svet-Stranek.cz
Osobní stránka na adrese: cotondetulear.svet-stranek.cz
Coton de Tuléar CHS z Poříčského Statku

O nás:Osobní stránka na adrese: cotondetulear.svet-stranek.cz

O nás

Vítejte na stránkách chovatelské stanice plemene coton de Tuléar. Můžete se zde dočíst o životě našich tří feneček cotonků a našich odchovů.
Když nás na jaře roku 2008 opustila po čtrnácti letech naše milovaná fenka jorkšírského teriéra Peggy, zbylo po ní prázdné místo. Přestože nám po Peggynce zůstala fenečka Daisy, rozhodli jsme se pořídit jí i nám novou kamarádku.
Po nějaké době hledání nás zaujalo nám dosud neznámé plemeno Coton de Tuléar. Při hledání informací o tomto plemeni jsme objevili chovatelskou stanici cotonků Tichý Don v Humpolci, nedaleko naší chalupy. Jaké bylo naše překvapení, když jsme zjistili, že zde zrovna čeká poslední fenečka z vrhu "J" na své nové páníčky.
Během naší návštěvy usnula malá bílá kulička Jessinka budoucímu páníčkovi na nohou a bylo rozhodnuto, O dalším víkendu putovala malá bavlnka do svého nového domova.
Jorkšírka Daisy nebyla z malé rošťandy moc nadšená a snažila se ji usměrnit, ale za pár dní se velmi ráda tulila k malé, bílé, chlupaté a hřející kuličce. Časem se z nich staly velké kamarádky a Jessinka po roce těžce nesla její odchod. Kamarádky Deisy a Jessi
Na jaře 2009 byla Jessinka uchovněna na klubové výstavě v Královském Poříčí. Následně jsme si založili chovatelskou stanici a z prvního vrhu jsme se nedokázali rozloučit s miláčkem Anitkou která nám spolu s Jessinkou dělá společnost. Jessi a Anita V roce 2014 byla uchovněna a v dalším roce z jejího jediného vrhu nám očarovala fenečka Damion Angela alias Daisy, malý, bílý chlupatý živel, který nám trochu pozměnil život....
O našich dalších aktivitách se dočtete v Aktualitách.
návštěvníků stránky
celkem38 641
tento týden2
dnes2