Svet-Stranek.cz
Osobní stránka na adrese: cotondetulear.svet-stranek.cz
Coton de Tuléar CHS z Poříčského Statku

Štěňátka - vrh C:Osobní stránka na adrese: cotondetulear.svet-stranek.cz

Štěňátka - vrh C

otec: Zouave Ráj Karpat
matka: Jessi Tichý Don
V neděli 12. 10. 2014 dopoledne se Jessince narodilo 5 štěňátek. vrh C - 12.10.2014, 9.55-12.37hod. 2 celobílé fenečky, 2 fenečky se znaky a 1 znakatý pejsek. Po dvou dnech jedna z bílých feneček ztrácí sací reflex a přes veškerou snahu se nám ji nedaří zachránit. :-(
Ostatní štěňátka jsou pěkná, zdravá a rychle přibývají na váze. Jessinka je výborná matka a o štěňátka vzorně pečuje. :-) vrh C U štěňátek pravidelně sledujeme přibývání na váze, dále štěňátka pravidelně odčervujeme a očkujeme dle veterinárních prvidel, štěňátka dostávají čip a EU pas. Učíme je chodit na vodítku a první povely. Do svých domovů odcházejí po dosažení 2 měsíců věku.
1. narozená fenečka je bílá Cassie White, Cassie White odchází však jako poslední v lednu do Rakovníka.
2. fenečka se znaky, Cindi Color Cindi Color dělá radost celé rodince pod vánočním stromečkem v Nové Roli u Karlových Varů.
3. pejsek Cassanova Cyril Cassanova Cyril je vysněným pejskem, jeho panička si jej zamluvila jseště před jeho narozením a vybrala mu i jméno. Stal se parťákem 11ti letého Honzíka v Praze na Černém Mostě.
4. znakatá fenečka Colette Love Colette Love odjíždí jako první na Slovensko do Bratislavy, kde na ní již čeká malá kamarádka.
vánoční dárečky Všem našim štěňátkům přejeme hodně zdraví a šťastný život u hodných páníčků, kterým budou dělat radost po mnoho společných let. :-)
návštěvníků stránky
celkem38 641
tento týden2
dnes2